lot en ot - Het slaapfeest - Elisa van Spronsen - Hardcover (9789048749140)

Product informatie

€ 9,99

0 van de 5 sterren

0 reviews

Foto van Lot en ot - het slaapfeest - elisa van spronsen - hardcover (9789048749140)

Koop het product

Heb jij net leren lezen? En ben je gek op dieren (en paarden in het bijzonder)? Lot en haar lieve paard Ot beleven in elk boek spannende, maar ook grappige en ontroerende avonturen. Met op elke spread een prachtige tekening van Ann De Bode. (AVI E3) Lot wordt zeven jaar. Ze geeft een slaapfeest. In de boomhut! 'Kom je ook, Jip?' Maar Jip kijkt niet blij. En hij doet raar. Wat is er toch met hem? Hij zal toch wel komen?

Prijsontwikkeling

Aantal zichtbare dagen:

Vergelijkbare producten

Lot en ot - elisa van spronsen - hardcover (9789048749126)

Vergelijkbaar: Kinderboeken

Lot en ot - de sneeuwstorm - elisa van spronsen - hardcover (9789048749157)

Vergelijkbaar: Kinderboeken

Lot en ot - lol in het bos - elisa van spronsen - hardcover (9789048748693)

Vergelijkbaar: Kinderboeken

Lot en ot - op reis met de klas - elisa van spronsen - hardcover (9789048749133)

Vergelijkbaar: Kinderboeken